Správa reklam

Facebook & Instagram

Chcete získat nové zákazníky pro svůj eshop?  Nabíráte nové zaměstnance?  Hledáte více zájemců o vaše služby?  Chcete více odběratelů vašeho newsletteru? Potřebujete zvýšit návštěvnost svého blogu? Chcete zvýšit povědomí o značce? 

Co obnáší správa reklam?

Účet v bezpečí a technicky správně

Výkon kampaní velmi ovlivňuje správné technické nastavení. Svůj účet budete mít vždy technicky správně nastavený dle aktuálních novinek a požadavků a navíc bude maximálně zabezpečený. S tím se pojí ověření domény a upřednostnění událostí pro optimalizaci na konverzi. Správné technické nastavení zahrnuje i nejnovější protokol Aggregated Event Measurement od Facebooku, který umožňuje měření webových událostí od uživatelů iOS 14.

Pokročilé nastavení měření

Na začátku zkontroluji a případně pomohu nastavit správné měření vašeho Facebook pixelu. Kromě Facebook pixelu vám vyladím i Google Analytics. Bez dat jsme totiž jako v autě bez volantu.

Report, který pochopí i vaše babička

Vyhodnocení kampaní budete mít vždy při ruce. Přehledně a navíc i s denně aktualizovanými daty. Uvidíte v něm nejdůležitější metriky z celého e-shopu i podrobné informace o tom, jak si kampaně vedou.

Dlouhodobá marketingová strategie

"Můžete mi, prosím, říci, kudy se mám odsud vydat?" “To závisí do značné míry na tom, kam se chceš dostat," řekla kočka. "Je mi celkem jedno kam..." řekla Alenka "Pak je tedy jedno, kudy půjdeš," řekla kočka. (Lewis Carrol - Alenka v říši divů)
Dobrá strategie vám umožní určit cíl a jasně vytyčit cestu, bez ní se ale nikam nepohneme. Společně budeme strategii pravidelně vyhodnocovat a upravovat na základě meziročního srovnání.

Správa PPC kampaní a pravidelná optimalizace

Pomocí placených kampaní na sociálních sítích oslovím relevantní zákazníky a přesvědčím je ke konverzi. Reklamy vytvořím zcela nové nebo upravím a optimalizuji vaše stávající, které nemají požadovaný výkon.

Tipy a nápady ke zlepšení

K vašemu projektu budu přistupovat komplexně a vždy se budu snažit vám maximálně pomoci růst. I proto je pro mě důležité přicházet s nápady a doporučeními, které nám společně mohou dosáhnout vyšších cílů.

Své klienty si pečlivě vybírám a nikdy nepracuji s jejich přímou konkurencí.

Proč? Důvěry od svých klientů si velmi vážím a o jejich značky se starám, jak nejlépe umím. Abych tomu mohla dostát, musím vědět maximum, což by nešlo skloubit se spoluprací s přímou konkurencí. 

Nechci být pouhým externistou, kterému pošlete podklady k nasazení kampaně. Chci být součástí vaší značky.

Ing. Eva Čalkovská

Digital Marketing Strategist I Facebook Ads Specialist

Jak vypadá začátek spolupráce?

Vstupní konzultace

První konzultace je nezávazná a zdarma. Díky ní se navzájem poznáme a řekneme si, jak by naše spolupráce mohla vypadat. 

Podívám se pod pokličku vašemu projektu

Druhá schůzka bude primárně o vás. Potřebuji dobře pochopit celý váš projekt, abych vám mohla ušít naši spolupráci na míru

Zmonitoruji aktuální nastavení

Na začátku je potřeba vědět, z jakého bodu vycházíte a kam se chcete dostat. Bez toho se nikdy nikam neposuneme. Zkontroluji tedy, jestli máte vše správně nastavené, propojené a jestli měření funguje správně. Pokud objevím nesrovnalosti, navrhnu řešení, které vám následně pomohu i realizovat. Pokud jste již kampaně spouštěli, zhodnotím i jejich výkon. 

Připravím marketingovou strategii

Před spuštěním kampaní vám pomohu doladit texty a bannery. Následně vše nastavím a vy schválíte reálné náhledy reklam. O své reklamy nemusíte mít strach, budu je střežit jako oko v hlavě. Pravidelně je budu optimalizovat tak, aby dosahovaly vytyčených cílů.

Nastavím nebo upravím PPC kampaně dle strategie

Před spuštěním PPC kampaní vám pomohu doladit texty a bannery. Následně vše nastavím a schválíme si reálné náhledy reklam. O své reklamy nemusíte mít strach, budu je střežit jako oko v hlavě. Pravidelně je budu optimalizovat tak, aby dosahovaly vytyčených cílů.

PPC kampaně pravidelně vyhodnocuji

Ke kontrole výsledků vám bude plně k dispozici report, a to s aktuálními výsledky na denní bázi. Několikrát do roka také zhodnotíme naši dlouhodobou strategii včetně meziročního srovnání. Pokud uvidím, že moje služby nepřináší adekvátní výsledky, řeknu vám to na rovinu a doporučím kroky ke změně.

Komunikujeme

Komunikace je klíčová již od začátku navázání spolupráce. Budu se vás často ptát, zjišťovat detaily o zákaznících a produktech, analyzovat vaši konkurenci a přicházet s nejrůznějšími nápady. Samozřejmě vám vždy ráda odpovím na vaše otázky a vše vysvětlím tak, abyste tomu rozuměli.

Kolik stojí správa reklam?

Obecně se správa kampaní pohybuje od 6 000 Kč za měsíc. Vždy záleží na složitosti a náročnosti projektu.

Vždy platíte jen za odvedenou práci, žádný fixní měsíční poplatek u mě nenajdete. Na začátku měsíce si odsouhlasíme plán a počet hodin.

První krok je vždy nejtěžší. Ozvěte se mi.

Společně uděláme váš projekt výdělečný!

info@calkovskaeva.cz