Dohled nad kampaněmi

Facebook Ads

Postarám se, aby vaše reklamy měly ty nejlepší výsledky. Jak?

V pravidelných konzultacích zkontroluji, nasadím i optimalizuji vaše kampaně. Stejně tak se detailně podívám na vaši strategii, případně vám ji pomohu vytvořit. 

Co všechno může supervize zahrnovat?

Správné technické nastavení reklamního účtu

Výkon kampaní velmi ovlivňuje správné technické nastavení. Svůj účet budete mít vždy technicky správně nastavený dle aktuálních novinek a požadavků a navíc bude maximálně zabezpečený. S tím se pojí ověření domény a upřednostnění událostí pro optimalizaci na konverzi. Správné technické nastavení zahrnuje i nejnovější protokol Aggregated Event Measurement od Facebooku, který umožňuje měření webových událostí od uživatelů iOS 14.

Pokročilé nastavení měření

Na začátku zkontroluji a případně pomohu nastavit správné měření vašeho Facebook pixelu. Kromě Facebook pixelu vám vyladím i Google Analytics. Bez dat jsme totiž jako v autě bez volantu.

Report, který pochopí i vaše babička

Vyhodnocení kampaní budete mít vždy při ruce. Přehledně a navíc i s denně aktualizovanými daty. Uvidíte v něm nejdůležitější metriky z celého e-shopu i podrobné informace o tom, jak si kampaně vedou.

Dlouhodobá marketingová strategie

"Můžete mi, prosím, říci, kudy se mám odsud vydat?" “To závisí do značné míry na tom, kam se chceš dostat," řekla kočka. "Je mi celkem jedno kam..." řekla Alenka "Pak je tedy jedno, kudy půjdeš," řekla kočka. (Lewis Carrol - Alenka v říši divů)
Dobrá strategie vám umožní určit cíl a jasně vytyčit cestu, bez ní se ale nikam nepohneme. Společně budeme strategii pravidelně vyhodnocovat a upravovat na základě meziročního srovnání.

Dohled nad kampaněmi

V pravidelných intervalech se detailně podívám na vaše kampaně. Reklamy vám pomohu vytvořit zcela nové nebo upravíme a optimalizujeme vaše stávající, které nemají požadovaný výkon.

Tipy a nápady ke zlepšení

Podám vám ruku a pravidelně budu kontrolovat, abyste omylem neodbočili z vytyčené cesty.

Zbožňuji české značky a chci je vidět růst. Jejich nadšení a radost z každého zákazníka je nádherná. Žádný zákazník totiž není jen pouhé číslo.

To je hlavní důvod, proč vám chci pomoci a dát vám možnost v rámci konzultací vytěžit z mých znalostí maximum přímo pro vás na míru. 

Ing. Eva Čalkovská

Digital Marketing Strategist I Facebook Ads Specialist

Jak vypadá začátek spolupráce?

Vstupní konzultace

První konzultace je nezávazná a je zdarma. Díky ní se navzájem poznáme a řekneme si, jak by naše spolupráce mohla vypadat.

Audit reklamního účtu a strategie

Stejně jako dům potřebuje kvalitní základy, tak i ziskový online marketing potřebuje mít vše technicky správně nastavené, propojené a strategicky naplánované. Na začátku tedy vše zkontroluji a v případě nesrovnalostí navrhnu a následně pomohu upravit nedostatky.

Konzultace

Zkontrolováno a nastaveno, základy máme. Nyní se pustíme k vymazlení vašich kampaní.  Navrhnu typ kampaně, cílení i efektivní rozdělení rozpočtu. Doporučím kreativu, formát, úpravu textu. A samozřejmě vše podrobně vysvětlím. Aktivní kampaně budeme následně společně optimalizovat a směřovat k vytyčeným cílům.

Přehledný report

Pokud budete chtít, vytvořím vám automatizovaný report na míru s denně aktualizovanými daty. Díky němu budete hned vědět, jestli kampaně fungují správně a jak se jim daří.

Kolik stojí supervize?

Vždy platíte jen za odvedenou práci. Počet hodin v rámci měsíce bude záležet na vás a vašich požadavcích. 

Hodinová sazba je 1200 Kč. 

První krok je vždy nejtěžší. Ozvěte se mi.

Společně uděláme váš projekt výdělečný!

info@calkovskaeva.cz